Duygularımız ve şarkılar

Şarkılar herkes için önemlidir, herkesin sevdiği tarz şarkılar vardır. Şarkılar gerek duygusal anlar, hüzünlü anlarımızda gerekse de mutlu zamanlarımız da, ruh halimize göre kendimizi bulduğumuz eserlerdir. Şarkılar duygularımızı yansıtır ve söyleyemediğimiz bir çok şeyi bizlerin yerine söyler. Kimi zaman sevgimizi anlatmaya, kimi zaman da özlemimizi anlatmaya bir şarkı yeter.

insanların yaşamı boyunca şarkılar da onlara eşlik eder ve her zaman hayatların da bir yer tutar. Şarkıların sözleri siz sussanız da size çoğu zaman tercuman olur.

Hayatımız boyunca her zaman yeni şarkılar çıkmış olsa da en sevdiğimiz şarkı her zaman yazılmamış olandır, çünkü her çıkan şarkı diğerinden daha fazla sevilebiliyor.

Nasip Değilmiş

Sevilen şarkılar her zaman insanın kendini bulduğu, kendi hikayesinden bir parça gördüğü için sevilir. Sevile şarkıları sevme nedenimiz, kendimizden bir şeyler gördüğümüz içindir aslında.

Şarkı sözleri alır götürür insanları. Şarkıların sözleridir sizi de alıp götüren herkes gibi sizin sevdiğiniz şarkılar ve sözleri de vardır.

Sizler de sevdiğiniz kendinizi bulduğunuz şarkıları dinlemek ve tüm sevdiğiniz şarkı sözlerini okumak için ysarkiszoleri.com adresini kullanabilirsiniz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Duygularımız ve şarkılar”

Leave a Reply

Gravatar